Galerie Teplice

Adresa náměstí Svobody 3316, 41501 Teplice
Telefon +420 417 968 102
E-mail: info@galerieteplice.cz
Web: https://www.galerieteplice.cz/
Obchodní centrum Galerie Teplice se nachází na náměstí Svobody přímo v srdci Teplic. Naleznete zde široký výběr obchodů s módou, obuví, kosmetikou, sportovním vybavením, elektronikou či hračkami. V moderním multikině Premiere Cinemas si užijete filmové trháky v té nejvyšší kvalitě. Návštěvníkům jsou k dispozici celkem čtyři sály s kapacitou 500 míst. V příjemné atmosféře nové jídelní zóny s výhledem na centrální náměstí a venkovními terasami si vychutnáte rychlé občerstvení, oblíbené mezinárodní speciality či originální thajskou kuchyni. Příjemné posezení pak nabízí několik kaváren. Rodinný nákup pohodlně a rychle pořídíte v oblíbeném supermarketu LIDL. Návštěvníci mohou využít i širokou paletu služeb, od finančních či cestovních záležitostí až po nabídku kosmetických procedur (péče o tělo). Nově je u nás také otevřena čistírna oděvů, která je jediná svého druhu v teplickém okrese.

Zaparkovat můžete komfortně ve dvou krytých parkovištích, ovšem díky umístění v samotném centru Teplic se do Galerie Teplice snadno dopravíte i městskou hromadnou dopravou nebo pěšky.

Galerie Teplice nabízí nejen širokou nabídku obchodů a služeb, ale také zábavu pro celou rodinu.
V průběhu roku se zde koná řada společenských i kulturních akcí, včetně oblíbených festivalů zaměřených na gastronomii, rodinných aktivit či naučných výstav.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image