Černá & partneři reality na Zahájení lázeňské sezóny
Realitní kancelář Černá & partneři reality se stala jedním ze sponzorů 870. Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích, které se konalo tento rok. Toto významné výročí přilákalo mnoho návštěvníků, a mezi účastníky nechyběla ani tato dynamická realitní společnost, která se rozhodla podpořit tuto kulturní a společenskou událost.

V rámci svého zapojení do oslav se Černá & partneři reality rozhodli udělat radost především těm nejmenším. Na místě rozdávali dětem balónky a drobné dárečky, čímž přispěli k vytvoření příjemné a veselí atmosféry. Děti si užívaly zábavu a s nadšením přijímaly barevné balónky, zatímco rodiče měli možnost seznámit se s nabídkou a službami, které kancelář poskytuje.

Zakladatelka kanceláře, Anna Šmídová Černá, uvedla: „Jsme hrdí, že můžeme být součástí tak významné akce, jako je Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích. Podporujeme místní komunitu a těší nás, že můžeme přispět k radosti a spokojenosti rodin, které sem zavítají.“

Černá & partneři reality je známá svou dlouholetou zkušeností v oblasti realit a správou nemovitostí a tato akce byla skvělou příležitostí, jak navázat nové kontakty a představit své služby širší veřejnosti. Kromě reklamy a posílení vztahů s komunitou byl tento den zejména o radosti a oslavách, kde realitní kancelář přispěla svým dílem k úspěšnému průběhu celé akce.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image